PINAR PLASTIK INS. ve GIDA SAN. ve TIC. A.S.

 

HAKKIMIZDA

1996 yılında Şekerpınar, Çayırova'da farklı bir sektörde hizmet veren fabrikamızda gerekli revizyon ve tadilatlar ile günümüzün ileri teknoloji makinalarını 4000 m2 kapalı alanda kullanarak PVC sektörüne adım atmış bulunmaktayız.

Geçen 15 sene içinde teknolojimizi sürekli yenileyerek yeni ürün ve modellerle çeşitlerimizi arttırarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarma gayreti içerisindeyiz.

Satışlarımız ihracat ağırlıklı olmakta olup, üretimimizin % 80'ini 20 'yi aşkın ülkeye ihraç etmekteyiz. Titizlikle yapmış olduğumuz kalite kontrollerimiz sayesinde uzun yıllar müşteri memnuniyetini sağlamış olup müşterilerimizin çoğunluğu ile ortalama 8-9 yıldan beri çalışmaktayız.

Misyonumuz;

Çevreye ve insan sağlığına duyarlı olmaktır. Devamlı müşteri istek ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, bunun için teknik kadromuz ile tüm personelimizi eğitmek, ürün teslimatlarını en kısa zamanda ve termim programa uygun olarak karşılamaktır.

Kalıphanemiz;

Bünyemizde oluşturduğumuz kalıphanemizde, yüksek teknoloji ürünü makinalar ve bilgisayar yazılımlarını kullanarak PVC Ekstruder kalıpları, özel kalıplar ve enjeksiyon kalıpları ile yurtiçi ve yurtdışında bulunan pvc üreticilerinin kalıp ihtiyaçlarını karşılamaktır.

 

Galeri